Windowsآموزش ها

چگونه فایل های تصویریwebp را در فتوشاپ و ویندوز باز کنیم؟

پلاگین برای باز کردن/ذخیره فایل WebP از Adobe Photoshop

پلاگین برای فتوشاپ

به طور پیش فرض، فتوشاپ تصاویر WebP را نمی پذیرد، یعنی نمی توانید تصاویر WebP را در فتوشاپ ویرایش یا باز کنید. با این حال، با استفاده از یک پلاگین ساده و رایگان فتوشاپ قادر خواهید بود تصاویر را با فرمت WebP وارد یا ذخیره کنید. سپس می‌توانید هر تصویر WebP را در فتوشاپ باز کنید و آن‌ها را در قالب‌های دیگر (jpg، png و غیره) بنا به نیاز خود ذخیره کنید.

پلاگین برای باز کردن/ذخیره فایل WebP از Adobe Photoshop

فرآیند نصب افزونه بسیار ساده است، فقط در مورد چسباندن آن به پوشه افزونه ها است. به هر حال، جایی که فتوشاپ روی رایانه شخصی شما نصب شده است بروید و به پوشه plug-ins بروید. معمولا محل نصب فتوشاپ به صورت زیر یا چیزی شبیه به این خواهد بود:

C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop CC 2017\Plug-ins

فتوشاپ را مجددا باز کنید و از کار با تصاویر webp لذت ببرید.

کدک برای ویندوز

با استفاده از WIC، WebP Codec توسط Google شما را قادر می سازد فایل های WebP را در بین برنامه های خود مشاهده کنید.

برای ارائه پشتیبانی WebP برای ویندوز 10، ویندوز 7، ویندوز 8، ویندوز ویستا و ویندوز XP. فرمت فایل تصویری WebP فشرده سازی بسیار خوبی را ارائه می دهد و در مقایسه با فرمت فایل تصویری JPG و PNG، تصاویر را در اندازه کوچکی به همراه دارد. WebP یک فرمت تصویر نسل بعدی است که توسط وب سایت های مدرن برای ارائه بارگذاری سریع تر صفحات وب استفاده می شود.

برای تصاویر در وب، WebP Codec for Windows یک فرمت تصویری است که فشرده‌سازی بدون تلفات و اتلاف را فراهم می‌کند. با انجام این کار، مشاهده فایل های WebP یا تصاویر کوچک آنها در Windows Explorer و Windows Photo Viewer در ویندوز 10، ویستا، ویندوز 7 و ویندوز 8 امکان پذیر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
x

Array ( [0] => 2023 [1] => آکسیو [2] => https://axio.ir/ )

fa_IR